ידיות - לדלתות לארונות למטבח לאמבט ולבהלה

אחים ביטר פרזול ומנעולים מציגה - מגוון פתרונות פרזול עבור סוגי ידיות למטרות שונות 

 
ידית הדלת יכולה להיתפס כפריט טריוויאלי וחסר חשיבות, לכאורה אנחנו כמעט ולא מתייחסים אליה, מכוון שאנו נוגעים בה עשרות פעמים ביום ומבינים שהיא חלק בלתי נפרד מהדלת אליה היא מחוברת. הידית הינה פריט שימושי והכרחי בכל הדלתות. היא המוקד בכל דלת בה היא מותקנת, בלעדיה הדלת נראית פגומה ולא אסטטית.
אצלנו תוכלו למצוא מגוון עצום של ידיות בכל העיצובים והצבעים ולכל אופי וטעם, מבחר של ידיות מפליז לארונות המטבח ולארונות הזזה, כמו כן ידיות מעוצבות מנירוסטה ממתכת וברזל וידיות מעוצבות בשילוב קרמיקה למראה ביתי וקסום. כשרוצים לשדרג את מראה הדלת והחלל בה היא מוצבת ניתן להחליף את ידית הדלת וכבר להיווכח בהבדל המשמעותי שידית מעוצבת מוסיפה, למראה אלגנטי ומכובד נוכל לבחור ידית מנירוסטה או מתכת המשוות מראה אחיד ונקי.
למראה חמים וביתי נבחר ידית בגימור אוקסיד הדומה לנחושת או ידיות המשלבות עבודות קרמיקה המתאימים לדלתות החדרים הפנימיים וגם לחדרי האמבטיה.
לכל אחד יש טעם ואופי שונה והעדפה של אחד לא תהיה דומה להעדפתו של אחר לכן אנו באחים ביטר תמיד דואגים לחדש את המלאי בעיצובים חדשים ומגוונים ומחזיקים מאות סוגי ידיות מסוגים שונים.
לא רק ידיות יוקרתיות ומעוצבות הם המומחיות שלנו, יש לנו היצע רחב של ידיות סטנדרטיות המתאימות לדלתות הנפוצות בארץ כגון ידית לפלדלת ורב-בריח. בנוסף אנו מתמחים בידיות בהלה המותקנות על דלתות בטחון, באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של ידיות בהלה המתאימות לכל דלת כמו כן תוכלו למצוא מדריכים להורדה איך לבצע התקנת ידיות בהלה.
 
 

ידיות וכפתורים לארונות

 
ידיות לארונות      כפתורים לארונות     ידיות וכפתורי פורצלן לארונות     מסגרות לשם לארונות
 

ידיות לדלתות

 
ידיות הפעלה לדלתות יוקרתיות      ידיות הפעלה      ידיות נירוסטה לדלתות     ידיות קבועות   
 
ידיות כפתור לדלתות
 

ידיות לדלתות אש ומילוט

 
ידיות לדלתות אש     ידיות בהלה לדלתות אש ומילוט
 
 

אחים ביטר פרזול ומנעולים
פרזול | ידיות | תיבות דואר | פייסבוק | יוטיוב | גוגל+ | לינקדאין | אינסטגרם